Bonusų išėmimas

Kaip galiu išsiimti sukauptus bonusus?

Kai surinksi 10 eurų su statusu išimama, galėsi užpildyti ir išsiųsti pinigų išėmimo prašymą. Pinigus gali išsiimti į savo banko arba PayPal sąskaitą.
Jei pinigų išėmimo prašymą pildysi kompiuteriu, tu turi prisijungti prie Bonusway paskyros ir eiti į Bonusų skiltį. Spausk ant raudono mygtuko Išsiimti bonusą ir užpildyk prašomą informaciją laukeliuose. Jei pinigų išėmimo prašymą pildysi per programėlę, pasirink Profilį, tada Bonusai ir spausk Išimti. Užpildyk prašomą informaciją ir išsiųsk prašymą.

Tau reikės patvirtinti pinigų išėmimo prašymą įvedus mūsų atsiųsta vienkartinį kodą, kurį atsiųsime tau į tavo nurodytą telefono numerį trumpąja žinute. Jei žinutės negavai, prašome naudoti PIN kodą.

Tavo pinigų išėmimo prašymas bus įvykdytas per 5 darbo dienas. 

Koks yra minimalus pinigų išėmimo limitas?

Tu gali išsiimti sukauptus bonusus kai turėsi surinkęs nors 10 eurų su statusu išimama.

Per kiek laiko gausiu savo bonusus?

Bonusų išėmimo prašymas apdorojamas užtrunka daugiausiai iki 5 darbo dienų nuo prašymo išsiuntimo. Vidutiniškai bonusai išmokami per 1-2 darbo dienas.

Jei išsiimi pinigus į PayPal sąskaitą, atkreipk dėmesį į paskyros nustatymus. Tau gali reikti patvirtinti mokėjimo gavimą per 30 dienų, kitaip pinigai sugrįš mums atgal.

Jei praėjo daugiau nei 5 darbo dienos, o tu savo pinigų visgi negavai, prašome susiekti su mumis, mielai tau padėsime.

Išsiunčiau pinigų išėmimo prašymą ir jau praėjo daugiau nei 5 darbo dienos, bet pinigų dar negavau. Ką daryti?

Mūsų teigimu, bonusai pervedami į sąskaitą daugiausiai per 5 darbo dienas nuo pinigų prašymo išsiuntimo dienos. Tačiau gali pavedimai gali vėluoti dėl šių priežasčių:

– Bankas ar Paypal gali užtrukti apdoroti mokėjimą, ypač bankams atostogaujant.
– Mokėjimas gali būti užlaukytas dėl saugos sumetimų norint išvengti sukčiavimų ir vagysčių. Tokiu atveju tu gausi el. laišką su papildoma informacija.

Jei nori sužinoti kodėl tavo bonuso išmokėjimas užtruko ilgiau nei numatyta, prašome susiekti su mumis užpildant tinkamą formą. 

Ar galiu išsiimti tik dalį sukaupto bonuso?
Šiuo metu nėra galimybės išsiimti norimą dalį bonuso sumos, tačiau ateityje mes planuojame tokią funkciją įdiegti.
Kaip galiu atšaukti pinigų išėmimo prašymą?

Norint atšaukti pinigų išėmimo prašymą turi paspausti ant specialaus mygtuko, kurį rasi savo profilyje, Bonusų skiltyje.

Prašome atkreipti dėmesį, kad atašukti pinigų išėmimo prašymą gali per 24 valandas nuo išsiuntimo. Jie praėjo daugiau laiko, susisiek su mumis ir mes atšauksime tavo prašymą.

Kodėl mano pinigų išėmimo prašymas buvo atmestas?

Jei tavo bonusų išėmimo prašymas yra atmestas, tu gausi el. laišką, kuriame bus nurodyta atšaukimo pirežastis. Jei tavo bonusų išėmimo prašymas buvo atšauktas, bet negavai tokio laiško į savo el. paštą, prašome pasitikrinti nepageidajamų laiškų aplanką.

Peržiūrėk žemiau išvardintas atmetimo priežastis ir pateik pinigų išėmimo prašymą iš naujo:

– Klaidingai įrašei mokėjimo informaciją. Mes nekaupiame jokios mokėjimo informacijos mūsų sistemoje, todėl neturime galimybės patikrinti tavo mokėjimo duomenų po to kai patvirtinai pinigų išėmimo prašymą. Jei nesi tikras, ar pateikta informacija buvo teisinga, tu gali atšaukti pinigų išėmimo prašymą per 24 valandas nuo išsiuntimo.

– Pateikei negaliojančius banko duomenis. Privaloma įvesti tą patį vardą ir pavardę, kaip nurodyta banko sąskaitos rekvizituose. Tavo banko sąskaita turi būti aktyvi.

– Bankas atšaukė pinigų pervedimą. Tokiu atveju turi susisiekti su savo banku ir išsiaiškinti situaciją arba nurodyti kitą mokėjimo informaciją.

– Tu neturi Paypal sąskaitos. Norint gauti bonusus į Paypal sąskaitą, tu turi turėti Paypal sąskaitą. Jei neturi paskyros, gali ją susikurti nemokamai.

– Tu nepriėmei mokėjimo į savo Paypal sąskaitą. Priklausomai nuo sąskaitos tipo, kai kuriais atvejais gali tekti priimti mokėjimą, gautą iš Bonusway. Jei mokėjimas nepatvirtinamas per 30 dienų, pinigai mums bus grąžinti.

– Mūsų saugos komanda pastebėjo įtartiną veiklą tavo paskyroje arba tu pažeidei Bonusway sąlygas.