Patarimai, padėsiantys užtikrinti bonusų gavimą!

1. Išjunk reklamas blokuojančius naršyklės plėtinius

Tokios reklamas blokuojančios programos ir plėtiniai kaip Adblock naudoja ir/ar ištrina slapukus, o tai dažniausiai reiškia, kad parduotuvė neatpažįsta, kad atėjai per Bonusway, todėl bonuso fiksavimas neįvyksta.


2. Įsitikink, kad naršyklės nustatymuose slapukų talpinimas yra leidžiamas

Parduotuvės naudoja slapukus, kad pamatyti, jog atėjai iš Bonusway puslapio, tuomet parduotuvė sėkmingai užfiksuoja bonusą ir jis pridedamas į tavo paskyrą. Prieš einant į norimą parduotuvę per Bonusway patariame įsitikinti, kad tavo naršyklėje slapukai yra leidžiami.
Daugiau informacijos apie slapukų nustatymus rasi čia.


3. Nenaršyk įsijungus asmeninį ar inkognito režimą

Naršant inkognito režime istorija yra neišsaugoma, todėl Bonusway paspaudimo informacija neperduodama parduotuvei. Tokiu atveju, bonusas nebus užregistruotas bei negali būti vėliau pridėtas rankiniu būdu.


4. Nenaudok parduotuvių lojalumo programų

Jei nori išleisti parduotuvės uždirbtus lojalumo taškus, mes negalime užtikrinti, kad bonusas bus užregistruotas. Šios programos ir/ar asmeninės nuolaidos yra orientuotos į pardavėjo naudą bei gali perrašyti Bonsuway slapuką, todėl bonusas nebus užregistruotas.


5. Naudok tik Bonusway puslapyje esamus reklaminius kodus

Jei naudoji nuolaidos kodą ne iš Bonusway nuolaidų kuponų puslapio, jie negali būti naudojami norint gauti bonusus, dėl to dažniausiai bonusas nebus užregistruotas.


6. Nesilankyk kainų palyginimo ar nuolaidų kodų puslapiuose

Kainų palyginimo ir nuolaidų kodų puslapiai gauna pardavimų komisinius iš jų narių, kaip ir Bonusway, o tai reiškia, kad kitų svetainių slapukai gali perrašyti Bonusway slapuką, jei apsilankei kituose puslapiuose prieš ar per tavo apsipirkimą. Jei vis tik apsilankei aukščiau minėto pobūdžio puslapiuose ir nori gauti bonusą, rekomenduojame išsivalyti naršyklės slapukus arba apsipirkti naudojant kitą naršyklę.


7. Nenaudok parduotuvės mobiliosios programėlės (išskyrus AliExpress)

Jei apsipirkimą atlieki mobiliuoju telefonu, nesinaudok parduotuvių programėlėmis, nes tokiu atveju bonusas nebus užregistruotas. Ši taisyklė netaikoma AliExpress programėlei, jos pagalba gali drąsiai apsipirkinėti ir rinkti bonusus.


8. Dėk prekes į krepšelį tik po to, kai įeisi į parduotuvę per Bonusway

Kai kurios parduotuvės reikalauja, kad krepšelis būtų tuščias prieš tau paspaudžiant ant parduotuvės.

Jei į krepšelį jau spėjai įsidėjai prekių prieš įeinant į parduotuvę per Bonusway, gali būti, jog bonusas nebus užregistruotas.


9. Išsivalyk naršyklės slapukus, jei bonusai neregistruojami pakartotinai

Jeigu pastebėjai, kad nuolatos tavo bonusai nėra užregistruojami, nors laikaisi visų taisyklių, pabandyk išvalyti naršyklės slapukus. Kartais seni slapukai išlieka naršyklėje ir trukdo mūsų patalpintam slapukui būti pastebėtam parduotuvės, o todėl bonusas yra neužregistruojamas.


10. Pirma eik į parduotuvę per Bonusway

Jei apsilankysi parduotuvėje prieš paspaudžiant ant jos per Bonsuway, parduotuvė supras, kad užėjai į ją tiesiogiai, o ne per mus, todėl pardavimas neįvyko Bonusway dėka. Tokiu atveju parduotuvė nemokės mums komisinių.


11. Nepirk prekių telefonu

Tu negausi bonuso, jei užsisakysi prekes telefono skambučiu. Norint gauti bonusą tu privalai visada pirkti internetu paspaudžiant ant parduotuvės per Bonusway.


12. Nekeisk parduotuvės šalies (pavyzdžiui, MyProtein.se – švediškas MyProtein parduotuvės puslapis)
Tu gausi bonusą tik už prekes pirktas toje parduotuvėje, į kurią tave nuves Bonusway nuoroda. Jei pakeisi parduotuvės šalį, gali bonuso negauti.


13. Atidžiai perskaityk specialias parduotuvės sąlygase

Dauguma parduotuvių neskiria bonusų kai, pavyzdžiui, yra taikomas nuolaidos kodas, apmokama dovanų kortele ir pan. Kartais parduotuvės moka komisinius tik už tam tikras prekes arba perkant už tam tikrą sumą. Norint užtikrinti bonusų registravimą, rekomenduojame visada pasiskaityti specialias sąlygas Bonusway, kurias rasi po parduotuvės aprašymu.