Naudojimo gidas

Perskaityk šį naudojimo gidą ir išmok naudotis Bonusway. Prieiga bei prisiregistravimas prie Bonusway teikiamos paslaugos yra visiškai nemokamas.

1. Prisiregistruok dabar arba prisijunk prie jau turimos Bonusway paskyros 

Norėdamas gauti bonusą už pirkinius internetu tu turi būti prisijungęs prie savo Bonusway paskyros. Prisijungsi paspausdamas ant Prisijungti mygtuko esančiame, dešiniame kampe, viršuje.

Jei prisiregistravai naudojant el. pašto adresą ir slaptažodį, tuos pačius duomenis naudok prisijungimui. Jei prisiregistravai per Facebook paskyrą, prisijunk per tą pačią Facebook paskyrą.

2. Išsirink internetinę parduotuvę, kurioje norėtumei apsipirkti

Gali ieškoti parduotuvių pagal kategoriją arba į paieškos langelį įrašius parduotuvės pavadinimą.

3. Paspausk ant parduotuvės per Bonusway

Radus parduotuvę, kurioje norėtum apsipirkti, eik į tos parduotuvės svetainę paspaudus ant “Eiti į parduotuvę” mygtuką ir tada pradėti bei užbaigti apsipirkimą.

Šis žingsnis yra itin svarbus. Kai tu paspaudi mygtuką, mes patalpiname tavo naršyklėje slapuką, kurio pagalba tavo pasirinkta parduotuvė atpažįsta, kad esi mūsų narys. Nepaspaudus šio mygtuko, parduotuvė negaus jokios kitos informacijos apie tai kad esi Bonusway narys ir komisinių mums nemokės.

Taigi, norėdamas gauti bonusą už savo pirkinį, tu visada turi eiti į parduotuvę per Bonusway.

4. Užbaik pirkimą įprastai

Kai pateksi į parduotuvės puslapį, gali toliau tęsti apsipirkimą įprastai.Norint gauti bonusą, tu privalai atlikti pirkimą iki galo. Jei išjungsi kompiuterį ar telefoną ir grįši prie pirkimo vėliau, parduotuvė nebegalės atsekti, kad atėjai per Bonusway, ir dėl to bonusas nebus užfiksuotas tavo paskyroje. Jei iš naujo paleisi kompiuterį ar telefoną, eik vėl į parduotuvę per Bonusway.

Mes rekomenduojame nesilankyti kituose puslapiuose prieš apsipirkinėjimą. Jei tu lankaisi kitame puslapyje (pavyzdžiui, nuolaidų kodų ar kainų palyginimo puslapiuose), šios svetainės gali perrašyti mūsų patalpintą slapuką tavo naršyklėje. Tokiu atveju internetinė parduotuvė mokės komisinius už tavo pirkimus kitam puslapiui.
Bonusas, kurį gauni iš mūsų, yra pardavimų komisiniai, kuriuos parduotuvė sumoka mums ir mes jais pasidaliname su tavimi. Deja, jeigu mes negauname iš parduotuvės pardavimo komisinių už tavo pirkinius, tokiu atveju negalime tau sumokėti bonuso.

Patariame pasitikrinti ar tavo naršyklės nustatymuose yra leidžiama talpinti mūsų slapukus. Rekomenduojame vengti slapukų šalinimo programų, pavyzdžiui, AdBlocker.

5. Mėgaukis savo bonusais

Dažniausiai per valandą po pirkimo užbaigimo parduotuvė praneš mums, kad gavome pardavimo komisinius už tavo pirkinį. Tuomet mes pridėsime bonusą į tavo paskyrą su statusu “laukiama”.

Priklausomai nuo parduotuvės, gali užtrukti net iki 4 savaičių kol parduotuvė patvirtins pardavimo komisinius. Parduotuvė visų pirma turi išlaukti prekių grąžinimo laikotarpį, kad įsitikinti, jog prekė, kurią įsigyjai, nebus grąžinta atgal. Jei tu grąžinsi visą užsakymą ar jo dalį, bonuso už pirkimą nebegausi. Jei sumokėjai už prekę kreditine kortele, parduotuvė lauks, kol už prekę bus pilnai sumokėta. 

Kiekvieno mėnesio gale mūsų partneriai pateikia sąskaitą parduotuvėms. Kai tik parduotuvė sumoka mums komisinius už tavo pirkimą, mes pakeičiame bonuso statusą iš “laukiama” į “išimama”. 

Kaip išsiimti bonusą į savo banko sąskaitą

Kai tik turėsi surinkęs nors 10 € su statusu “išimama”, gali atlikti pinigų išėmimo prašymą, ir grynieji pinigai bus pervesti į tavo banko sąskaitą.

Tu gali išsiimti bonusus į savo banko sąskaitą nuėjus į Bonusų skiltį, po Išimami bonusai, paspausk Bonusų išėmimo mygtuką. 

Mes pervesime visus tavo išimamus bonusus į banko sąskaitą. Priklausomai nuo tavo banko, grynųjų pinigų gavimas gali užtrukti iki 2-3 darbo dienų.