Kaip Bonusway veikia?

Bonusway yra visiškai nemokama paslauga, kuri padeda tau susigrąžinti pinigus perkant internetu. Tau tereikia užsiregistruoti ir eiti į internetinės parduotuvės puslapį per Bonusway. Bonusai už kiekvieną pirkinį yra skaičiuojami į registruoto nario paskyrą. Kiekviena parduotuvė turi skirtingą bonusų dydį, kurį galima patikrinti Bonusway puslapyje.

SVARBU: Užregistruotus bonusus tavo paskyroje galėsi naudoti apytiksliai per 3 mėnesius, tiek laiko gali užtrukti kol bus galima panaudoti bonusus. Juos tiesiog gali pervesti į savo banko ar PayPal sąskaitą ir išleisti kaip tik nori.

Tokio ilgo laikotarpio reikia, kad komisiniai pereitų per visas finansines operacijas ir mes gautume komisinių mokėjimą iš parduotuvės.

Iš kur pinigai ateina?

Paprasčiausias atsakymas yra, kad bonusai ateina iš tavęs paties. Kai eini į internetinę parduotuvę per mūsų puslapį, parduotuvė atpažįsta, kad esi Bonusway narys ir sumoka mums komisinius už tavo pirkinius. Mes pasidaliname komisiniais su tavimi ir taip tu gauni bonusus. Mūsų paslauga veikia panašiu būdu kaip lojalumo kortelės, tik internetu.

Mūsų puslapio kataloge tu rasi daugiau nei 200 vietinių ir tarptautinių parduotuvių, iš kurių tu gali pirkti drabužius ir batus, knygas ir žaislus, užsisakyti maisto ir net viešbutį, pirkti lėktuvo bilietus.

Kodėl tai naudinga parduotuvei? Mes atvedame parduotuvei pirkėjų ir ši už tai mums moka komisinius. Dalį komisinių mes atiduodame pirkėjui ir tai yra bonusas.

Bendrai bonuso gavimas yra atliekama trimis etapais:

  1. Pirkėjas (Bonusway narys) sumoka už prekes, pirktas internetu.
  2. Internetinė parduotuvė perveda Bonusway komisinius už pirkinį.
  3. Bonusway pasidalina komisiniais su pirkėju bonuso forma.

Prašome atkreipti dėmesį į specialias sąlygas naudojantis mūsų paslaugomis. Mūsų patarimai tau padės visada gauti bonusą už savo pirkinius.

Jeigu Jūs atstovaujate internetinės parduotuvės interesus ir norite jungtis prie mūsų paslaugos, apsilankykite mūsų puslapyje ir susisiekite su mumis.