Marketingo bendradarbiavimas

Turi blogą, tinklalapį, naujienlaiškį, Instagram, Facebook paskyrą ar ką nors kitą, kur lankosi žmonės, apsiperkantys internetu? Tada mūsų partnerių programa yra tau tinkamiasuias ilgalaikis būdas užsidirbti pinigų. Tapdamas Share a way partneriu, galėsi užsidirbti pinigų miegodamas. Argi tai ne šaunu? Pradėk bendradarbiavimą su mumis.

Tavo skaitytojai išmoks apsipirkti internetu protingiau ir tu gausi komisinius už visus savo skaitytojų pirkinius internetu. Įsivaizduok, tu gausi pinigų kiekvieną kartą kai tavo skaitytojai užsisakys apsistojimą viešbutyje ar nusipirks naują kompiuterį. Mes mokėsime tau komisinius už tavo skaitytojų pirkinius dvejus metus nuo registracijos datos. Kuo daugiau jie pirks, tuo daugiau komisinių tu gausi. Didžiausias skirtumas tarp Share a way ir įprastos Affiliate programos yra tai, kad, kai sudominsi žmones, uždirbsi už visus jų atliekamus pirkinius dvejus metus nuo tos dienos, kai jie prisiregistruos.

Pavyzdys:
Affiliate slapukas – 30 dienų
Bonusway partnerių slapukas – 2 metai

Kas yra Bonusway?

Bonusway yra internetinė bonusų kortelė. Mes teikiame bonusus tikrų pinigų pavidalu už visus pirkinius internetu. Mūsų paslauga naudojasi daugiau kaip 4 milijonai žmonių visame pasaulyje ir iš viso bendradarbiaujame su 8000 internetinių parduotuvių. Bonusway galite rasti šešiolikoje šalių: Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Rusijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Turkijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Kazachstane ir Rumunijoje.

Kaip mes gauname pinigus?

Internetinės parduotuvės moka mums komisinius kiekvieną kartą, kai narys perka per mus. Komisiniais, kuriuos gauname iš internetinių parduotuvių, pasidaliname su savo nariais bonuso forma. Kaip mūsų partneris, tu per šių dvejų metų periodą gausi 50% mūsų pelno už visus pritrauktus aktyvius narius.

Ką dviejų metų periodas reiškia?

Dviejų metų laikotarpis prasideda nuo tos dienos, kai narys prisijungia per tavo nuorodą. Tarkime, kad vartotojas X prisijungs 2018 m. gegužės 26 dieną. Tada gauni 50% mūsų pelno iš šio nario iki 2020 m. gegužės 26 dienos. Narys Y prisijungia per tavo partnerio nuorodą 2018 m. liepos 19 dieną. Tada tu uždirbsi už nario Y pirkinius internetinėse parduotuvėse iki 2020 m. liepos 19 dienos. Laikas prasideda nuo dienos, kai narys prisijungia ir baigiasi po dvejų metų nuo tos dienos. Tai reiškia, kad tu visada gali mus reklamuoti, ir taip prailgės mūsų bendradarbiavimas.

Share a way privalumai

–  Mes dalinamės gaunamas pajamas su mūsų partneriais. Todėl norime paskatinti mūsų partnerius pasiekti aukštos kokybės ilgalaikę partnerystę. Šis modelis suteikia mūsų partneriams geriausią įmanomą grąžą. Galite bendradarbiauti su mumis bet kuriuo laiku bet kuriuo norimu kanalu.
– Tu gauni komisinius už visus savo pritrauktų narių pirkinius.
– Vietoje 30 dienų affiliate slapuko, tu naudosi 2 metų slapuką.
– Kai tavo skatytojai prisiregistruos Bonusway, mes mokame dvejus metus tau 50% pajamų, kurias gauname iš tavo pritrauktų pirkėjų pirkimų. Tai reiškia, kad vidutiniškai gauni apie 20 € už vieną aktyvų narį.

Toliau pateiktame paveikslėlyje parodyta, šio bendradarbiavimo veiksmingumas lyginant su kitų rūšių bendradarbiavimu.

Galimybė įtakoti komisinių dydį pačiam

Kuo aktyvesni tavo skaitytojai bus Bonusway puslapyje, tuo daugiau uždirbsi. Pavyzdžiui, iš vieno skaitytojo, kuris daug keliauja, gali uždirbti apie 200 €.

Sklandus ir kūrybinis darbas

Gaunama prieiga prie skirtingų kūrybos duomenų: banerių, antraščių, tekstų ir elektroninio pašto šablonų. Viskas tam, kad mūsų bendradarbiavimas būtų kuo sklandesnis.

Išsamios ataskaitos

Išsamios ataskaitos. Turėsi prieigą prie „admin“ sistemos, kurioje galėsi stebėti savo uždarbį tam tikru laiku. Išsamių ataskaitų pagalba taip pat matomas uždarbis už kiekvieną narį.

graph

Kaip pradėti?

Pradėk Share a way bendradarbiavimą greitai ir paprastai.

1. Sukurk paskyrą
Sukurk paskyrą įvesdamas savo blogo, puslapio ar naujienlaiškio vardą (ad space name) ir taip pat savo el. pašto adresą. Po to pasirink Bonusway.lt savo reklamavimo puslapiu.

2. Prisijunk 
Sukūręs savo paskyrą gausi slaptažodį ir kodą (partnerio kodą) savo el. pašto adresui. Prisijunk naudodamas savo el. pašto adresą, slaptažodį ir kodą.

3. Atsisiųsk savo nuorodą
Atsisiųsk savo asmeninę nuorodą arba paruoštą vizualizaciją, pvz. banerius.

4. Skatink skaitytojus prisiregistruoti ir apsipirkti
Skatink savo skaitytojus prisijungti per tavo nuorodą ir apsipirkti per Bonusway.

5. Uždirbk už visus savo skaitytojų pirkinius ir gauk savo dalį!
Prisijunk ir palaikyk didžiausią savo regiono bonusų programą.

Jei turi klausimų, susisiek su mumis:

Country Manager Lithuania
Ernesta Grigaityte
ernesta@bonusway.com

Su malonumu tau padėsime!