Informacija parduotuvėms

Kokius privalumus Bonusway suteikia internetinėms parduotuvėms?Bonusway svetainėje kiekvieną dieną lankosi keli šimtai pirkėjų, kurie nori pirkti internetu iš internetinių parduotuvių. Mūsų svetainė plečiasi, ir mes greitai tampame viena iš populiariausių svetainių, kuri vienija internete apsiperkančius žmones. Mes siūlome mūsų svetainės lankytojams paprastą ir patrauklų būdą, kaip rasti juos dominančias internetines parduotuves. Jūsų internetinė parduotuvė gali būti viena iš jų.

Jūs mokate tik už tikrus rezultatus

Kai nauji klientai lankosi Jūsų internetinėje parduotuvėje per Bonusway, Jums nereikia mokėti už paspaudimus į Jūsų svetainę, bet tik už apmokėtus produktus ar paslaugas. Taigi, Jūs tiksliai žinote, koks lankytojų procentas, iš paspaudusių ant Jūsų svetainės, iš tikrųjų įsigijo prekes ir tuo pačiu padidino Jūsų apyvartą. Jei norite, taip pat galite sumokėti komisinius už registraciją ar paraiškos užpildymą, priklausomai nuo to, ką Jūs pageidajate, kad klientai darytų Jūsų parduotuvėje.

Jei klientas perka produktą, bet grąžina jį, Jūs neturite mokėti komisinių. Klientams yra mokama tik už faktinius pirkimus. Tokiu būdu mes užkertame kelią apgaulingiems užsakymams.

Dėl savo paprastumo ir aiškumo Bonusway yra naudingas tiek Jūsų internetinei parduotuvei, tiek Jūsų klientams.

Prisijungimas prie Bonusway yra lengvas

Prisijungimas prie Bonusway yra prieinamas bet kuriai internetinei parduotuvei, turinčiai  „Affiliate“ partnerių kampaniją patikimame „Affiliate“ partnerių tinkle. Per „Affiliate“ rinkodarą, arba kitaip partnerių rinkodarą, prekybininkas turi prieigą prie sistemos, per kurią gali matyti klientų atliktus pirkimus ar veiksmus. Naudojantis partnerių tinklu, yra paprasta pridėti savo internetinę parduotuvę prie Bonusway paslaugos.

Jei norite prijungti savo internetinę parduotuvę prie Bonusway, bet dar neturite „Affiliate“ kampanijos, prašome susisiekti su mumis el. adresu info@bonusway.lt. Mes susisieksime su Jumis ir rekomenduosime tinklą, tinkantį jūsų verslui.

Jūsų klientai gaus grąžinamąją išmoką už pirkinius ir liks patenkinti

Kai Jūsų parduotuvė yra Bonusway svetainėje, Jūsų klientai gaus grąžinamąją išmoką už kiekvieną Jūsų svetainėje atliktą pirkimą. Kai kliento bonusas yra parengtas išmokėjimui, jis gali prašyti, kad bonusas būtų sumokėtas į kliento PayPal arba banko sąskaitą. Daugelis klientų dažnai lygina kainas iš skirtingų internetinių parduotuvių, ir dažnai pirkėjui kaina yra svarbiausia. Be to, Jūsų klientai net gauna pinigus atgal už savo pirkinius. Pasitenkinimas yra garantuotas!

Jūs gausite prieigą stebėti savo svetainės lankytojų veiksmus

Jei prisijungsite prie „Affiliate“ kampanijos, per kurią galėsite pridėti savo parduotuvę į Bonusway, galėsite lengvai pamatyti, kiek klientų pirko per Bonusway. Jūs nemokate kožkokios fiksuotos sumos, bet tik už klientus ir pirkinius ateinančius per Bonusway.

Susisiekite su mumis ir mes su malonumu pridėsime Jūsų parduotuvę į Bonusway.