Sąlygos ir nuostatos

Versija 3, atnaujinta 2021-07-07

Bonusway etiketas

Mes, Bonusway įmonė, norime pasiūlyti Jums geriausius įmanomus bonusus už Jūsų pirkinius internetu. Todėl mes sukūrėme trumpą etiketo taisyklių sąrašą ir tikimės, kad visi mūsų nariai jų laikysis. Tai sudarys mums palankias sąlygas ir toliau ateityje teikti bonusus už pirkinius savo nariams.

 1. Prisijungimas ir naudojimasis mūsų paslaugomis yra visiškai nemokamas.
 2. Jūsų kaupiamas bonusas yra patvirtinamas, kai internetinis mažmenininkas patvirtina Jūsų pirkimą. Jei grąžinsite produktus, įsigytus iš internetinės parduotuvės, arba atšauksite užsakymą, negausite bonusų už pirkinius.
 3. Mes pervedame bonusus, kuriuos sukaupėte, tiesiogiai į Jūsų banko arba PayPal sąskaitą. Galite paprašyti mūsų pervesti bonusus kiekvieną kartą, kai pasiekiamas išėmimo limitas.

Čia yra mūsų etiketo pagrindiniai punktai. Žemiau pateikiamos visos mūsų sąlygos ir nuostatos.

Nario sutartis

1. Įvadas

Ši sutartis yra teisinis dokumentas, nustatantis Bonusway teises ir pareigas, susijusias su Bonusway (toliau – „mes“ arba „Bonusway.lt“) teisėmis ir atsakomybėmis susijusiomis su šiuo puslapiu ir paslauga („Bonusway Paslauga“), kurią mes suteikiame šio puslapio pagalba. Prieš prenumeruodami Bonusway Paslaugą, turite perskaityti ir pilnai suprasti šios sutarties turinį. Užsiregistruodami Jūs sutinkate, kad esate nuo to momento sudarę su mumis sutartį pagal šios sutarties sąlygas. Jūs suprantame, kad periodiškai sutartis gali būti keičiama pagal šios sutarties 16 punktą žemiau. Asmenys, užregistruojantys Bonusway puslapyje, vienu metu sukuria „Paskyrą“ ir tampa „Nariu“.

2. Bonusway Paslauga

Bonusway’s paslauga leidžia „Nariams“ gauti bonusą iš Pardavėjų kaip komisinius už tam tikrus patvirtintus pirkinius, kuriuos jie padarė iš Pardavėjų. Kad Narys gautų bonusą iš Pardavėjo, Pardavėjas privalo patvirtinti, kad Nario pirkimas yra užfiksuotas, autentiškas, nepadirbtas ir sėkmingai užbaigtas: tai yra Narys sumokėjo už pirkinį Pardavėjui ir gavo pirkinį, o Narys priekaištų pateikimo laikotarpiu nepateikė skundo dėl pirkimo Pardavėjui. Užbaigtas pirkimas, aprašytas aukščiau, yra „Reikalavimus atitinkantis sandoris“. Kartais jis įvyksta iš karto. Dažniausiai internetiniai mažmenininkai patvirtina pirkimo operacijas tik pasibaigus įsigytų produktų grąžinimo laikotarpiui. Tai gali būti daugiau nei 30 dienų. Be to, Bonusway turi gauti pilną komisinių sumą iš Pardavėjo pagal „Reikalavimus atitinkantį sandorį“, kad Bonusway išmokėtų bonusą Nariui. Tačiau mes neprisiimame atsakomybės, jei mažmenininko sistemos nepateikia mums pardavimų duomenų.

Apibrėžimas – bonusas yra pinigų suma, kurią Narys gauna po teisingai atlikto „Reikalavimus atitinkančio sandorio“ per Bonusway.

Apibrėžimas – Užfiksuotas sandoris yra, pvz., pirkimas, kuris buvo atliktas teisingai per Bonusway ir Reklamuotojas pranešė mums apie tai. Užfiksuotas sandoris yra statusas, kuriame dar nėra jokios garantijos, kad narys gaus bonusą už minėtą pirkimą.

3. Nario paskyros sukūrimas

Norėdami susikurti Nario paskyrą, turite būti bent 16 metų amžiaus. Vienas asmuo gali turėti tik vieną Nario paskyrą Bonusway Paslaugoje. Bet kurios šalies pilietis gali užsiregistruoti Bonusway puslapyje. Tačiau, jei esate Jungtinių Amerikos Valstijų pilietis, deja, Jūs negalite registruotis Bonusway puslapyje. Jūs turite užsiregistruoti Paslaugoje, pateikdami tikslią ir naujausią asmeninę informaciją, įskaitant Jūsų tikrąjį vardą, adresą ir visą kitą prašomą informaciją. Jei Jūs turite nurodyti Jūsų banko sąskaitos informaciją ir kitą informaciją apie sąskaitą, į kurią norite gauti mokėjimus (Jūsų mokėjimo metodas), ir Jūs ją pateikiate, Jūs: a) privalote patvirtinti, kad turite teisę ir galite teisėtai naudotis minėtu mokėjimo metodu; ir b) privalote patvirtinti, kad norite gauti bonusą konkrečiu būdu per nurodytą mokėjimo metodą. Turite pateikti naujausią informaciją savo nario paskyroje. Atminkite, kad Jūsų mokėjimo metodas (toks kaip Lietuvoje esančio banko sąskaita arba PayPal) gali turėti specialių taisyklių dėl maksimalių ir minimalių mokėjimų, kuriuos galite gauti per šį mokėjimo metodą.

Svarbu: Jūs turite įsitikinti, kad Jūsų el. pašto adresas Bonusway paskyroje kiekvieną kartą yra atnaujintas ir kad Jūs galite naudotis šiuo el. pašto adresu. Jei keičiate savo el. pašto adresą, nepamirškite jį taip pat pakeisti ir savo Bonusway paslaugos paskyroje. 

4. Bonusas

4.1 Po to kai Narys sėkmingai sudaro „Reikalavimus atitinkantį sandorį“ ir po to kai mes gauname iš Pardavėjo konkrečią atitinkamą komisinių sumą, mes išmokame bonusą Nariui pagal mokėjimo metodą, kurį Narys pasirinko. Priklausomai nuo Reklamuotojo, bonusas nebūtinai skaičiuojamas nuo pristatymo išlaidų arba pridėtinės vertės mokesčio dalies už įsigytą vertę. Bonusway pasilieka teisę nuspręsti, kokią dalį komisinių, gautų iš Pardavėjo, Bonusway perves nariui. Pinigai pilnai priklauso Bonusway, ir Narys neturi teisės į juos, kol pinigai nebus pervesti į jo/jos (Nario) banko arba PayPal sąskaitą. Mes pasiliekame teisę atgauti sumokėtą sumą iš banko, kuriame yra Nario paskyra, jei Narys pažeidė šios Sutarties sąlygas. Atminkite, kad yra daug skirtingų situacijų, kai Pardavėjo paslaugos sandoris nėra Sandoris, atitinkantis Reikalavimus, arba tokiais atvejais Bonusas nemokamas. Taip pat verta paminėti keletą situacijų, kai Nariui nesumokamas Bonusas, o visa suma lieka Bonusway. Pavyzdžiai, tokios situacijos:

 • a. Komisinių mokėjimas, kurį gavome iš Reklamuotojo, nesusijęs su jokiais Sandoriais, atitinkančiais reikalavimais ar Nario paskyra (pvz., situacija, kai Narys nėra prisijungęs Bonusway puslapyje, kai atliekamas minėtas pirkimas).
 • b. Jei sandoris, garantuojantis bonusą, atšaukiamas po to, kai jis buvo pradėtas vykdyti (arba pagal teisę grąžinti tam tikrus pirkimus ar kitaip).
 • c. Bonusas taip pat nebus mokami Nariui (arba neregistruojamas jo paskyroje), jei:
  • a. buvo atšaukta pagal Sutarties 8 dalį,
  • b. yra susiję su bet kokiais šios Sutarties bet kokio pobūdžio sukčiavimo faktais,
  • c. paskyra buvo ar yra naudojama pirkimui kito asmens vardu arba kito asmens naudai,
  • d. Bonusas yra priskirtas nario paskyrai arba turi būti priskirtas nario paskyrai, kuri nebuvo naudojama ilgiau nei 12 mėnesių.

4.2 Apklausa: Narys gaus bonusą už atsakymą į apklausą tik tuo atveju, jei apklausa bus užpildyta teisingai. Apklausos vykdytojas gali nuspręsti, ar apklausa buvo užpildyta teisingai.

5. Intelektinė nuosavybė

Atsisiųsdamas arba įtraukdamas bet kokią medžiagą į Bonusway Paslaugą, Narys suteikia:

 • a. mums neišimtinę licenciją (įskaitant teisę platinti sublicencijas) naudoti, kopijuoti ar platinti šią medžiagą per Bonusway Paslaugą ir visas kitas interaktyvias paslaugas, kurias mes ar asmenys, kuriems mes suteikiame sublicenciją, naudojasi Bonusway Paslaugai teikti (ar paslaugai, pagrįstai Bonusway paslauga), ir
 • b. kitiems nariams (per mus, remdamiesi pirmiau minėta licencija) neišimtinę, asmeninę, neperduodamą teisę peržiūrėti atitinkamą medžiagą.

Jūs pripažįstate ir suprantate, kad visas turinys, visi prekiniai ženklai ir kita galima intelektinė nuosavybė, susijusi su Bonusway paslauga (įskaitant medžiagą, kurios kūrime dalyvauja Nariai ir Pardavėjai) yra mūsų nuosavybė arba yra mums suteikta pagal licenciją. Medžiagą galima lengvai kopijuoti iš svetainių, tačiau tai nereiškia, kad tai teisėta. Pagal tai niekas neturi teisės kopijuoti, platinti, viešai rodyti ar kurti tinklalapius kopijuojant Bonusway paslaugą arba naudoti bet kokias medžiagas, priklausančias Bonusway paslaugai, nebent mes esame pateikę išankstinį, specialų rašytinį leidimą tai daryti.  

6. Privatumo politika

Mūsų privatumo politika yra šios Sutarties sąlygų dalis ir, sudarant ją su mumis, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų tvarkomi ir saugomi pagal mūsų privatumo politiką. Kadangi internetas yra pasaulinis informacinis tinklas, mes prašome atsižvelgti į tai, kad Bonusway puslapyje patalpinti duomenys gali tapti prieinami interneto vartotojams visame pasaulyje.

Jei susiesite savo Facebook ID su Bonusway ID, Bonusway sužinos Jūsų vardą, el. pašto adresą, lytį, Facebook profilio nuotrauką ir kitą informaciją, kurią viešai bendrinote Facebook profilyje. Bonusway negalės pasiekti informacijos, kurios jūs viešai nepaskelbiate.

7. Mūsų vaidmuo

Bonusway nedalyvauja jokiuose sandoriuose su Pardavėjais ir nėra Pardavėjų siūlomų prekių ar paslaugų tiekėjas. Todėl mes neturime jokių teisinių įsipareigojimų, susijusių su Pardavėjų teikiamomis prekėmis ar paslaugomis.

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta aukščiau, negalime daryti įtakos ar prisiimti atsakomybės už:

 • a. Pardavėjų siūlomų paslaugų ar produktų kokybę, saugumą ir teisėtumą,
  arba
 • b. ar Pardavėjas gali suteikti ir suteiks žadėtas paslaugas ar produktus. Nariai privalo naudotis tomis pačiomis atsargumo priemonėmis vykdant sandorius su Pardavėjais, kokias jie naudoja vykdydami panašias operacijas įprastinėje parduotuvėje arba už interneto ribų. Jūs atleidžiate mus, mūsų darbuotojus ir kitus potencialius partnerius nuo atsakomybės, lydinčios bet kokį susitarimą su Pardavėjais, tiek, kiek leidžiama pagal įstatymą, įskaitant (be apribojimų) ir nuo visų reikalavimų ir skundų, susijusių su operacijomis, kurių Reklamuotojai yra ar nėra įvykdę, susijusių su prekių ar paslaugų pardavimu ir pristatymu, taip pat realizuotais pardavimais ar prekių ar paslaugų pristatymu, susijusiu su bet kokia reklamuotojų transakcija.

8. Piktnaudžiavimas

Mes (Bonusway) pasiliekame teisę vienašališkai sustabdyti ar visiškai sustabdyti bet kurio Nario prieigą prie Bonusway.lt paslaugų, jei mes pastebėsime, kad Nario duomenys ar jo paskyra sukelia galimą Sutarties nuostatų pažeidimą. Privataus Nario ID gali būti naudojamas tik pirkiniams ir kitiems sandoriams atlikti minėtojo Nario vardu, o ne kito asmens ar asmenų naudai. Narys negali atlikti ar bandyti atlikti jokių veiksmų su Pardavėjais bonusui gauti (a) pateikdamas kito asmens asmeninius duomenis ar naudodamas mokėjimo metodą, kuriam jis neturi teisės, (b) apgaudinėjamas ar neteisingai naudodamas Reklamuotojo pasiūlymų asortimentą, arba (c) pažeisdmas bet kurią esamos sutarties sąlygą arba taisykles, kurias nustatė Bonusway ir Pardavėjai. Kiekvienas Narys yra atsakingas už tai, kad jo paskyros turinys ar su juo(-a) susijusi medžiaga:

 • a. nėra šmeižianti, įžeidžianti, grėsmingo pobūdžio ar melaginga informacija;
 • b. nėra informacija, kuri gali sukelti kitam asmeniui dirglumą, baimę, grėsmę ar nerimą;
 • c. nėra virusai, makro-virusai, virusai, tokie kaip Trojos arklys, kirminai ir (arba) kitos programos (naudojamos be leidimo), skirtos prisijungti prie kompiuterinės sistemos ir skirtos nutraukti ar sutrikdyti įprastą kompiuterio veikimą arba slaptai kaupti asmeninius ir sistemos duomenis;
 • d. nepažeidžia galiojančių teisės aktų (įskaitant, bet neapsiribojant: vartotojų apsaugos įstatymo, užsakymo paštu arba nuotolinio pardavimo, nesąžiningos konkurencijos, diskriminacijos, netikslios prekybos, autorių teisės, prekės ženklų ir privatumo); 
 • e. nepažeidžia jokių žmogaus ar organizacijos teisių (įskaitant visas teises, susijusias su privatumu);
 • f. turinyje esantys atsiliepimai apie Pardavėjus yra tikslūs ir teisingi; ir
 • g. nereklamuoja prekių ar kažkokio turto.

Jei matote arba patiriate aukščiau nurodytų sąlygų pažeidimus ar nukrypimus nuo jų, prašome nedelsiant pranešti mums.
Kiekvienas Narys yra informuotas, kad turime teisę, bet ne įsipareigojimą, pašalinti bet kokią medžiagą, kuri atrodo kaip šios Sutarties pažeidimas, remiantis trečiųjų šalių ar kitų narių parodymais.

9. Bendravimas su trečiosiomis šalimis

Jei kas nors susisiekia su mumis dėl medžiagos ar sandorių, kurie kažkaip yra susiję su Jumis ar Jūsų nario paskyra, Jūs sutinkate:

 • a. kad suteiksite visą informaciją ir pagalbą, kurios mums gali prireikti, kad galėtume atsakyti į atitinkamui kontaktui kilusiu klausimu; ir
 • b. kad greitai (per vieną savaitę) ir tiksliai atsakysite į pranešimą, jei nuspręsime persiųsti Jums kontaktą, kad išsiaiškintume šį klausimą.

10. Papildomos paslaugos

Mes arba mūsų partneriai gali kartas nuo karto pateikti naujų ar papildomų paslaugų per Bonusway Paslaugą. Jūsų naudojimui šiomis paslaugomis gali būti taikomos papildomos sąlygos ir taisyklės, ir Jūs turite sutikti su šiomis papildomomis sąlygomis ir taisyklėmis.
Mes paskelbsime šias papildomas sąlygas ir taisykles Bonusway Paslaugoje tinkamu būdu, kurį nustatome mes, kai sutinkate naudotis šiomis papildomomis paslaugomis. Jei pažeidėte esminius papildomų paslaugų teikimo sąlygas, taip pat pažeidėte šią Sutartį.

11. Bonusway Paslaugos operacijos

Mes pasiliekame teisę pašalinti ar keisti dalį Bonusway teikiamos Paslaugos, sustabdyti ar pilnai nutraukti Bonusway Paslaugos veikimą. Tai gali atsirasti dėl teisinių priežasčių, susijusių su sauga, techniniais ar komerciniais klausimais. Mes bandysime (bet nepažadame ir negarantuojame) pranešti Jums 30 dienų prieš svarstydami tokius veiksmus, išskyrus atvejus, kai tokios priemonės yra būtinos dėl saugumo priežasčių arba dėl techninių sunkumų, kurie galėtų pakenkti Bonusway Paslaugai. Bonusway Paslauga kartais gali būti neprieinama dėl techninių sunkumų Bonusway Paslaugoje arba dėl interneto problemų apskritai; tačiau mes stengiamės išspręsti tokius sunkumus taikydami įgūdžius ir kruopštumą, darydami prielaidą, kad galime įtakoti šiuos sunkumus. Tačiau mes prašome atsižvelgti į tai, kad mes negarantuojame nuolatinio Bonusway Paslaugos prieinamumo bei galimybės susipažinti su bet kokiu Paslaugoje pateikiamu turiniu.

Nepaisant to, kas išdėstyta pirmiau, mes stengiamės užtikrinti, kad apie bet kokius planuojamus momentus, kai Bonusway Paslauga nepasiekiama Jūs būtumėte informuoti ir kad Bonusway Paslaugos nepasiekiamumo laikas būtų kuo mažesnis.

Saugumo sumetimais ar dėl kitų priežasčių mes galime paprašyti Jūsų pakeisti slaptažodį arba kitą informaciją, reikalingą prisijungiant prie Bonusway Paslaugos; tačiau mes niekada neprašome Jūsų slaptažodžio el. paštu, telefonu ar kitu būdu, tik per www.bonusway.lt svetainę. Jūs esate pilnai atsakingas už savo slaptažodžio ir kitų asmeninių duomenų konfidencialumo užtikrinimą.

12. Mūsų įsipareigojimai

 • a. Mes stengiamės kompetetingai teikti Bonusway.lt Paslaugą, su pagrįstais įgūdžiais ir kruopštumu, mes stengiamės turėti gerą supratimą apie siūlomas paslaugas, tačiau negalime garantuoti, kad Bonusway teikiama Paslaugos tenkins Jūsų lūkesčius ar Jūsų poreikius.
 • b.Bonusway yra atsakinga tik tiek, kiek šioje Sutartyje yra nurodyta, tuo tarpu Bonusway neturi jokių kitų sutartinių įsipareigojimų ir nėra atsakinga už bet kokią žalą (įskaitant aplaidumą, teisinio įsipareigojimo pažeidimą ar kitą žalą) ar kita.
 • c. Bonusway neatsako už bet kokį asmens sužalojimą ar mirtį, kurį sukėlė mūsų aplaidumas.
 • d. Atsižvelgiant į e papunkčio apribojimus žemiau, Bonusway atsako tik už tiesioginius nuostolius ar žalą pagal sutartis dėl žalos atlyginimo (įskaitant aplaidumą, teisinės prievolės arba kitos žalos pažeidimą) ar kitu būdu, kai tai sukelta dėl Bonusway, jos darbuotojų, atstovų arba subrangovų veiksmų ar jų nevykdymo. Bonusway kompleksinis įsipareigojimas per bet kurį iš eilės 12 mėnesių laikotarpį, kuris pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos, kai sukūrėte Nario paskyrą, neturi viršyti sumos, kuri buvo perkelta į Nario paskyrą kaip bonusas už tą 12 mėnesių laikotarpį.
 • e. Mes nesame atsakingi už Jums ar bet kokiam kitam juridiniam asmeniui padarytą žalą (įskaitant aplaidumą, teisinių įsipareigojimų pažeidimus ir bet kokius kitus nuostolius) ar bet kokią kitą žalą:
  • a. Dėl bet kokių pajamų ar verslo praradimo, nuostolių, tikėtinų santaupų praradimo, pelno sumažėjimo, arba
  • b. Bet kokios netiesioginės ar specifinės žalos, išlaidos ar pretenzijų dėl žalos atlyginimo, net jei ši žalai atsirado dėl to, kad Bonusway nesuteikė Paslaugos arba suteikė ją per vėlai, nesilaikant šios Sutarties ar kitaip.
  • c. Be to, kas aiškiai nurodyta kitose šios Sutarties dalyse, visi pasiūlymai, garantijos, terminai ir kiti reglamentai (tiek aiškūs, tiek numanomi, kylantys iš įstatymų, aktų ar kitų) atskirai netaikomi šiai Sutarčiai, išskyrus sukčiavimo atvejus arba kai Įstatymas neleidžia tokios išimties.
  • d. Aiškumo sumetimais Bonusway neatsako Jums ar kitam asmeniui dėl turinio, kurį Nariai pateikė ar prie kurio  prisidėjo, susijusio su Pardavėjų sandorių (ar ne sandorių) turiniu ar susijusiu su bet kokia veikla, tokia kaip turinys ar sandoriai.
  • e. Šio 12 skyriaus nuostatos galioja, net jei ši Sutartis turėtų būti nutraukta ar baigtų galioti.

13. Kompensacija

Jums reikės atlyginti visus savo įsipareigojimus Bonusway Paslaugai, pretenzijas dėl kompensacijos ir išlaidas, kurios gali būti sukeltos dėl arba susijusios su (a) bet kokiu šios Sutarties pažeidimu, kurį padarėte asmeniškai arba per savo paskyrą, (b) sandoriu su Pardavėju.

14. Duomenų perdavimas

Mes pasiliekame teisę vienašališkai perduoti šią  Sutartį dalinai ar pilnai trečiajai šaliai, taip pat mūsų sutartyje numatytas teises ir teisę mūsų paslaugas pagal šią Sutartį atlikti subrangovui.
Mes turime teisę perleisti šią Sutartį net tuo atveju, kai galimai sumažėja paslaugų ir garantijų kokybė. Jūs neturite teisės nutraukti šios Sutarties, laikyti ją negaliojančia ar perleisti visas ar dalį savo teisių ir įsipareigojimų subrangovui be išankstinio raštiško Bonusway.lt leidimo.

15. Sutarties nutraukimas

Narys gali bet kada nutraukti Bonusway Paslaugos naudojimą. Savo ruožtu Bonusway bet kuriuo metu gali vienašališkai nutraukti šią Sutartį, jei bendrovė mano, kad Nario veiksmai tam tikru mastu prieštarauja bendrovės Bonusway ar kitų interesams. Nutraukimas gali įsigalioti nedelsint ir santykių nutraukimas taip pat reiškia, kad užregistruotas Bonusas (ar Bonusai) bus nurašomi pilnai iš Nario paskyros pagal Bonusway Paslaugos sąlygas. Šiuo atveju Bonusway taip pat turi teisę neleisti Nariui prisijungti prie Bonusway Paslaugos ateityje.

16. Visa Sutartis

Šio Susitarimo tikslas – pateikti visą sutartį apie Bonusway Paslaugą; mes manome, kad tai yra teisinga ir pagrįsta. Ji (Sutartis) pakeičia visas mūsų ankstesnias sutartis ir susitarimus tarp Bonusway ir Jūsų, ir nustoja galioti sukčiavimo ar neteisingos informacijos atveju, kurią pateikia Narys.

17. Šio Susitarimo pakeitimai

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti šią Sutartį ir rodyti jos naują versiją Bonusway Paslaugoje. Pakeitę šią Sutartį, mes paskelbsime naują jos versiją Bonusway Paslaugoje, o šios naujos sąlygos įsigalios nedelsiant ir pradės reguliuoti santykius tarp Bonusway Paslaugos ir Jūsų:

 • a. Jei bet kokie šios Sutarties operatyvių skirsnių pakeitimus ir jo peržiūra gali neigiamai paveikti Jus, turite tris kalendorines dienas nuo naujos versijos pateikimo, kad galėtumėte sureaguoti; jei nenorite, kad būtų taikoma nauja Sutarties versija, galite apie tai pranešti per šias tris kalendorines dienas ir po to Jūs turite visiškai sustabdyti Bonusway Paslaugos naudojimą.
 • b. Jei pakeitimai netaikomi šios Sutarties operatyviniams skirsniams arba neigiamai nepaveikia Jūsų (įskaitant, pavyzdžiui, kontaktinės informacijos pakeitimus ar tam tikrų šios Sutarties nuostatų pakeitimus) pakeitimai visada įsigalioja iškart, kai jie yra paskelbti svetainėje (arba vėliau, po to, kai mes pateiksime naują šios Sutarties versiją).

18. Bendrosios nuostatos

Jeigu šio Susitarimo kai kurie punktai laikomi teisiškai negaliojančiais ar netaikytinais, ši Sutartis lieka galioti ir bus taikoma. Jūs ir Bonusway esate nepriklausomi subjektai, o šios Sutarties tikslas nėra nustatyti šalių atstovavimo, partnerystės, bendros įmonės arba darbuotojų ir darbdavių santykius. Jei tam tikroje situacijoje mes neatsakome ar neveikiame dėl Jūsų ar kitų atliktų sutarties pažeidimų, tai neužkerta kelio mūsų teisei imtis veiksmų dėl tolesnių arba panašių pažeidimų ateityje.

19. Teisinis pagrindas

 • a. Ši Sutartis ir mūsų santykiai su Jumis, taip pat su kiekvienu Nariu, turi veikti asmeniškai tik pagal Suomijos įstatymus.
 • b. Bet kuriuos mūsų santykius (pagal šią Sutartį) ir nesutarimus su Jumis reguliuoja Suomijos įstatymai.

20. Sutarties saugojimas

Mes nelaikome kiekvieno susitarimo, užregistruoto su mūsų nariais Bonusway Paslaugoje, atskirai. Jūs galite peržiūrėti Sutartį adresu www.bonusway.lt. Mes prašome, kad Jūs pateiktumėte atspausdintą ir (arba) saugomą savo kompiuteryje šios sutarties kopiją. Susitarimas egzistuoja tik lietuvių kalba.

21. Pakartotinė rinkodara

Bonusway naudoja pakartotinės rinkodaros ir panašių auditorijų funkcijas Google AdWords paskyroje. Kai lankotės Bonusway svetainėje, Google įdiegia Jums leidus slapuką naršyklėje, o tai leidžia Google rodyti Bonusway skelbimus kitose svetainėse ar Google paslaugose (pvz., Google paieškoje, Gmail, YouTube). Panašios auditorijos funkcija gali parodyti papildomus skelbimus, jei Jūsų profilis (pvz., lytis, amžius, pomėgiai) atitinka kitų lankytojų profilį Bonusway svetainėje, pagal Google.

Jei norite išjungti Google slapukus, galite tai padaryti Google skebimų nustatymuose. Mūsų privatumo politiką galite rasti čia.

22. Duomenų apsaugos sąlygos ir nuostatos

Duomenų apsaugos sąlygos ir nuostatos

23. Naršyklės plėtinys

Bonusway suteikia naršyklės plėtinį populiariausioms naršyklėms. Papildomas priminimas palengvina bonusų kaupimą primindamas nariui apie galimybę gauti bonusą internetinėje parduotuvėje.

Jei narys nusprendžia paspausti ant internetinės parduotuvės per naršyklės priedą, narys nukreipiamas į Pardavėjo svetainę. Kai narys paspaudžia ant nuorodos, naršyklėje patalpinamas partnerių slapukas, kuris suteikia galimybę kaupti bonusus.

Kontaktinė informacija

Mes esame Bonusway ir galite susisiekti su mumis arba atsiųsti savo klausimus ir užklausimus naudodamiesi mūsų klientų aptarnavimo el. pašto adresu info@bonusway.lt.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad visi kontaktavimai (įskaitant oficialius pranešimus), kuriems taikoma ši Sutartis, turi būti išsiųsti ir gauti el. paštu. Šiuo tikslu privalote išsiųsti pranešimą per mūsų kontaktinę formą arba adresu info@bonusway.lt ir mes atsiųsime Jums pranešimą į el. pašto adresą, kurį nurodysite, kad naudojate, kai užsiregistruosite kaip Narys arba į tą, kurį Jūs pateikėte po to kai redagavote asmeninę informaciją savo nario paskyroje.