Marketingo informacija

Bonusway naudoja daugybę skirtingų kanalų, kad galėtum sužinoti apie padidintus bonusus ir geriausius mėgstamiausių internetinių parduotuvių pasiūlymus.

ES reglamentas (GDPR) reikalauja, kad mes prašytume tavo leidimo, kad galėtume, pavyzdžiui, siųsti el. laiškus el. apie naujausius pasiūlymus.

Savo profilio nustatymuose gali lengvai redaguoti, kokiu būdu nori gauti iš mūsų pranešimus. Tiesiog prisijunk ir peržiūrėk „Nustatymų“ skiltį.

Žemiau gali rasti informacijos apie įvairius mūsų naudojamus marketingo kanalus.

El. paštas

Remiantis mūsų narių apklausomis, elektroninis paštas yra geriausias būdas Bonusway nariams gauti patarimus kaip apsipirkti internetu. Jei nori sužinoti apie naujas parduotuves, pasiūlymus ir padidintus bonusus savo el. paštu, įsitikink, kad sutinki su šio kanalo naudojimu.

Mobilieji pranešimai

Naudodami mobiliuosius pranešimus gali gauti informaciją apie geriausius internetinius apsipirkimo pasiūlymus į savo išmanųjį telefoną.

SMS

Leisdami mums siūsti SMS, galėsi gauti į savo telefoną informacijos apie didelius trumpalaikius apsipirkimo įvykius ir galimybes.

Kompiuteriniai pranešimai

Leisdami kompiuterinius pranešimus, galite gauti pranešimus apie naujus pasiūlymus savo kompiuteryje. Daugumoje kompiuterių šie pranešimai rodomi kaip maži langai apatiniame dešiniajame ekrano kampe.

Slapukai

Mes norėtume naudoti slapukus, kad patobulintume ir individualizuotume tavo Bonusway patirtį. Slapukai yra mažos apimties duomenys, kuriuos daugelis svetainių išsaugo tavo žiniatinklio naršyklėje, kai naudoji jų paslaugą. Naudodami slapukus, galime, pavyzdžiui, pateikti įdomesnį ir tinkamesnį turinį tau tavo paskyroje.