Kiek laiko užtruks gauti bonusus?

Atlikus pirkimą bonusas pirma bus užfiksuotas ir jo būsena bus laukiama. Tu turėsi palaukti, kol praeis laukimo laikotarpis. Laukimo laikotarpis reikalingas tam, kad įsitikintume, jog negrąžinai savo užsakymo ar dėl kitos priežasties tau nebuvo grąžinta pirkinio suma. Tuo metu, parduotuvė tikrina ar visos sąlygos buvo įvykdytos, ar laikeisi visų taisyklių. Jei parduotuvė sutinka išmokėti bonusą, ji mums sumoka komisinį mokestį ir kai jį gauname, pasidaliname juo su tavimi – bonuso būsena pasikeičia į išimama.

Atmink, kad mes pirmiausia turime palaukti, kol parduotuvė sumokės mums, o tik po to galėsime pakeisti bonuso būseną.

Visas šis procesas gali užtrukti maždaug 3 mėnesius, priklausomai nuo parduotuvės. Yra kelios išimtys:

  • Jei bonuso lauki iš su kelionėmis susijusių parduotuvių, pavyzdžiui, užsisakei viešbutį, išsinuomojai automobilį, tada laukimo laikotarpis prasideda nuo tada, kai išsiregistruoji iš viešbučio, grąžini automobilį;
  • Bonuso būsena už AliExpress prikinius pasikeis į „išimama“ praėjus 30-40 dienų po to, kai savo Aliexpress profilyje patvirtinsi pirkinio pristatymą. Tai svarbu, nes tik po pirkėjo patvirtinimo Aliexpress parduotuvė gauna pinigus už parduotas prekes. Įsitikink, kad patvirtinai savo užsakymą Aliexpress profilyje.